PromoLux.com  
Promolux speaks your language:
Promolux
Best Lighting For Fresh Foods Fresh meat
Oświetlenie specjalne dla świeżych gablotach żywności
W dzisiejszym konkurencyjnym krajobrazie, detalistów spożywczych muszą "WOW" kupujących z wspaniałych, kolorowych wyświetlaczy i świeżości wybitne. Lampy Promolux zapewniają żywy pełną iluminację koloru, jednocześnie chroniąc najbardziej wrażliwe żywności. Katowice najświeższe najbardziej atrakcyjne wyświetlacze są zawsze oświetlone lampami Promolux.
Promolux Skontaktuj się z nami, aby kupić PROMOLUX lampy dla gablot Promolux
Light and Meat
Witamy w polskiej witrynie PROMOLUX!

Lampy PROMOLUX jest system oświetlenia przy niskim promieniowaniem, aby balans kolorów, bezpieczne dla żywności i monitory przeznaczone do wszystkich detalicznej żywności i produktów spożywczych łatwo psujących się.

Promolux Lights
Pelna Transcript

Witamy w Promolux. To kanadyjska firma i pionier w rozwiazaniach oswietleniowych o wysokim odwzorowywaniu barw dla handlu detalicznego. Od roku 1982 pomoglismy juz kilku czolowym, swiatowym dostawcom detalicznym w ponad 30 krajach i mamy na koncie tysiace historii o sukcesach. Ujmujac inaczej, nasze produkty dzialaja i z przyjemnoscia dzielimy sie naszym doswiadczeniem. Projektowanie oswietlenia do ekspozycji w handlu detalicznym, modernizacja oswietlenia LED, dystrybucja produktów oswietleniowych, produkcja suchych oraz chlodniczych lad i regalów nasze doswiadczenie moze byc pomocne. W przypadku pytan i checi rozszerzenia informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny lub kontaktu telefonicznego. Z przyjemnoscia pomozemy w kazdy mozliwy sposób.


łatwo psujące się środki spożywcze przedstawione w zwykłym oświetleniu fluorescencyjnym są narażone na wyższe poziomy promieniowania, które powoduje utlenianie i rozkład szybszy jedzenie. Narażenie na części widma (widzialnego i niewidzialnego) prowadzi do łagodzenia, brązowienia i suszenia z naturalnym wyglądzie i świeżość żywności.

Lampy dla bezpieczeństwa żywności (Food Safe) PROMOLUX zapewnienia jakości i świeżość produktu.

Renforcissent Promolux Lampy wszystkie programy merchandisingowych i stanowiły rzeczywisty reprezentacji naturalnych barw żywności tworzenia wizualnych kosztów odsetkowych. Lampy Promolux są certyfikowane jako jedyne lamp bezpiecznych dla produktów, które nie zwiększają kolorów sztucznie produkt. Dlatego sklepy spożywcze i niezależnych sprzedawców detalicznych na całym świecie popyt PROMOLUX, aby wyświetlić ich mięso i dlatego PROMOLUX stał się dominującym punktem w dzisiejszym rynku "Dziś w oświetlenie specjalistycznych wyświetlaczy detalicznych.

Detalistów żywności i sklepów spożywczych korzystać z instalacji niskich lamp promieniowania w ich departamentach.

Lampy do bezpiecznej żywności PROMOLUX wspiera integralność i świeżość produktu i pomaga utrzymać wartość odżywczą łatwo psujących się towarów. Detaliści korzystają z instalacji lamp zrównoważonego widma promieniowania niskich i, w wyświetlaczu nieschłodzonych i chłodniczych, gdzie kolor, prezentacji i bezpieczeństwa żywności są ważnymi czynnikami.

PROMOLUX lampy są bezpieczne w wyświetlaczach i doskonaleniem i samoobsługa, musi być zainstalowany w działach przetwórstwa mięsnego i owoców morza, w departamentach mięs i owoców i warzyw a także ochrony pakowane wędliny, sery i nabiał w lodówce ekspozycję produktów mlecznych i napojów.


PROMOLUX lampy są bezpieczne dla żywności i znaczącej redukcji skurczu oraz unieszkodliwianiePromolux alimentaire éclairage sécuritaire.

PROMOLUX lampy zostały zaprojektowane wyłącznie z technologii w celu zabezpieczenia spektrum, która zmniejsza i eliminuje negatywne skutki światła na szybko psujących się produktów spożywczych. PROMOLUX pozwala właścicielom sklepów oferuje towary z wszystkich najświeższych hydratacji, smak i wygląd, że klienci oczekują.

PROMOLUX lampy ygenerować oszczędności pieniędzy i wzrost marż wsparcia.


Z rosnącą presją na ceny produktów, kosztów operacyjnych i zmieniających się preferencji klientów, kierowników sklepów znaleźli skuteczne narzędzie merchandisingu, który jest rozwiązanie kilku problemów w ich departamentach.

U zarania słabej gospodarce, należy zwiększyć czas trwania produktów na półkach i pomóc chronić przemijającą towaru w wyświetlaczach, staje się coraz silniejszy. PROMOLUX pozwoli zaoszczędzić setki dolarów w zgniłych towarów. Ponadto PROMOLUX zmniejsza uciążliwości dla zdrowia klientów, zniechęcając wzrost patogenów i bakterii.

Wykonawcy i specjaliści oświetlenia polecam PROMOLUX lampy.

Konsultanci oświetlenia uznają znaczenie posiadające zdolność do zapewnienia bezpiecznego oświetlenia w przypadku artykułów spożywczych specjalistycznych, które rozświetla wspaniałe kolory produktów na wystawie w i oferowane klientom, jednocześnie przedłużając świeżość i integralność danego produktu.

Mając na celu dostarczenie energooszczędnego oświetlenia dla sklepów spożywczych, sprzedawców niezależnych i sieci dużych, projektanci sklepów potrzebujesz niestandardowych opcji w celu spełnienia standardów oświetlenia na oświetlenie w sklepie wyświetlacze i oświetlenie poprzez reflektora sufitu.

PROMOLUX lampy są dostępne w różnych rozmiarach i mocy do świetlówek T5, T8 i T12 i są kompatybilne ze wszystkimi statecznikami. PROMOLUX oferuje również MR16 i PLL40 dla klientów świadomych oszczędzania energii i chce zastąpić drogie HID wysokiej ciepłowni metalohalogenkowe), który również nie rozpowszechniać światło i musi być zachowana. PROMOLUX żarówki zainstalować w kilka minut!

Sklep firmy sprzęt i chłodnicze, że świetlówki PROMOLUX wartość dodaną dla swoich wyświetlaczy.

Wykonawcy Chłodnictwo i oryginalnych producentów sprzętu aktywnie pracują z klientami w celu maksymalizacji zysków z ich ekranów. Specjalne oświetlenie PROMOLUX to narzędzia merchandisingu zalecane dla posiadaczy ekranów, jako rozwiązanie środków zapobiegawczych i naprawczych do problemów, które napotykają w swojej działalności.

PROMOLUX można łatwo zainstalować we wszystkich typach chłodni gabloty, kilka półek i wyświetlić na stronie. Odwołaj się do producenta oryginalnych części i upewnić się, że wyświetlacze są dostarczane z PROMOLUX!

PROMOLUX Lighting tworzy pozytywny wpływ na wystrój wnętrz i projektowania sklepu.

Kierować swoich klientów do konkretnych obszarów zainteresowania i stworzyć doskonałe miejsca, które korzystają PROMOLUX. Profesjonalnie oświetlona dział doświadczyć silnych sprzedaży i światło, które obsługuje innych działań merchandisingowych.

Szukasz uboju oświetlenie, lampy w delikatesach, supermarket oświetlenia, oświetlenie wyświetlacza i inne służby specjalne oświetlenie dla owoców i warzyw, owoców morza i piekarnił

PROMOLUX lampy są idealne do mięsa, owoców morza, delikatesy, piekarnia, kwiaty, owoce, warzywa, lody i przetworów mlecznych. PROMOLUX dobrze integruje się ze wszystkimi projektami sklepów i poinformuje i chronić dobro, które jest wrażliwe na ciepło.

Detaliści światowy popyt na lampy żywności PROMOLUX w swoich wyświetlaczy

Detaliści mogą wyróżnić się poprzez zainstalowanie lampy PROMOLUX w ich departamentach mięso, owoce morza, mięso, przetworzone pokarmy, owoce i warzywa, pieczywo i kwiatowy. Zaprojektowany specjalnie dla detalicznych aplikacjach, gdzie przedstawienie, jakość i świeżość są ważne, lampy PROMOLUX zapewnia bezprecedensową świeżość i najlepszych wyświetlaczy w mieście. PROMOLUX jest dostępne na całym świecie i setki zadowolonych klientów, że przyciągną klientów z ich wyboru produktów najwyższej jakości.

Wyświetlacz oświetlenie, które motywuje klientów do zakupu!

Jak tylko niskich lamp promieniowania i widma zrównoważonego PROMOLUX są zainstalowane, to roczne oszczędności tysięcy dolarów poprzez poprawę integralności produktu (spadek kurczliwości). Wydziały kolorach wiosny, zwiększenie sprzedaży i potencjalne przychody w witrynie

Określ zrównoważone oświetlenie spektrum PROMOLUX dla wszystkich łatwo psujących się produktów spożywczych oraz wyświetlanie zachować towary świeższe przez dłuższy okres i zapewnić atrakcyjność wizualną jak najbardziej atrakcyjne. PROMOLUX lampy zaoszczędzić pieniądze, czas i energię, a przy zysku mniej niż 90 dni, lampy PROMOLUX są inwestycje gospodarcze.

Więcej informacji na temat lamp PROMOLUX, prosimy o kontakt na 1-250-743-1222 lub e-mailem na info@promolux.com~~pobj. Zalecamy również skontaktować się z lokalnym uniwersytecie lub swoje niezależne laboratorium i znajdują się w następujących studia przypadków na podstawie negatywnych skutków oświetlenia na żywność.

Przepraszam, jeśli są błędy i mamy nadzieję, że jesteś w stanie nauczyć się czegoś na temat zalet i korzyści z niskiego promieniowania światła PROMOLUX.

światła Promolux mięsne

Jeśli szukasz najlepszej możliwej drodze do towarów i podkreślić swoje nowe wyświetlacze żywności i chcą prawdziwe żywe kolory i doskonałą ochronę jedzeniem, następnie PROMOLUX światła jest TYLKO detaliczny rozwiązanie oświetleniowe, czego potrzebujesz!

Dowiedz się więcej >>>

Lighting Site Połącz się z nami Promolux Lighting
Promolux Poproś o ofertę
Promolux Znaleźć dostawcę
Promolux Kontakt z nami
Promolux Zobacz katalog produktów
best lighting Dodaj nas do Ulubionych Lighting

2015 Katalog Oswietlenia LED

Market Group Ventures Inc, Copyright © 1992-2019 | Mapa Strony | Linki |
PO BOX 40 Shawnigan Lake Rd
Shawnigan Lake, BC V0R 2W0 Canada | 1-800-519-1222 or (250) 743-1222
Go to Top