PromoLux.com  
Promolux speaks your language:
Promolux
Best Lighting For Fresh Foods Fresh meat
Oświetlenie specjalne dla świeżych gablotach żywności
W dzisiejszym konkurencyjnym krajobrazie, detalistów spożywczych muszą "WOW" kupujących z wspaniałych, kolorowych wyświetlaczy i świeżości wybitne. Lampy Promolux zapewniają żywy pełną iluminację koloru, jednocześnie chroniąc najbardziej wrażliwe żywności. Katowice najświeższe najbardziej atrakcyjne wyświetlacze są zawsze oświetlone lampami Promolux.
Promolux Skontaktuj się z nami, aby kupić PROMOLUX lampy dla gablot Promolux
Light and Meat
Witamy w polskiej witrynie PROMOLUX!

Lampy PROMOLUX jest system oświetlenia przy niskim promieniowaniem, aby balans kolor贸w, bezpieczne dla żywności i monitory przeznaczone do wszystkich detalicznej żywności i produkt贸w spożywczych łatwo psujących się.

Promolux Lights
Pelna Transcript

Witamy w Promolux. To kanadyjska firma i pionier w rozwiazaniach oswietleniowych o wysokim odwzorowywaniu barw dla handlu detalicznego. Od roku 1982 pomoglismy juz kilku czolowym, swiatowym dostawcom detalicznym w ponad 30 krajach i mamy na koncie tysiace historii o sukcesach. Ujmujac inaczej, nasze produkty dzialaja i z przyjemnoscia dzielimy sie naszym doswiadczeniem. Projektowanie oswietlenia do ekspozycji w handlu detalicznym, modernizacja oswietlenia LED, dystrybucja produkt贸w oswietleniowych, produkcja suchych oraz chlodniczych lad i regal贸w nasze doswiadczenie moze byc pomocne. W przypadku pytan i checi rozszerzenia informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny lub kontaktu telefonicznego. Z przyjemnoscia pomozemy w kazdy mozliwy spos贸b.


łatwo psujące się środki spożywcze przedstawione w zwykłym oświetleniu fluorescencyjnym są narażone na wyższe poziomy promieniowania, kt贸re powoduje utlenianie i rozkład szybszy jedzenie. Narażenie na części widma (widzialnego i niewidzialnego) prowadzi do łagodzenia, brązowienia i suszenia z naturalnym wyglądzie i świeżość żywności.

Lampy dla bezpieczeństwa żywności (Food Safe) PROMOLUX zapewnienia jakości i świeżość produktu.

Renforcissent Promolux Lampy wszystkie programy merchandisingowych i stanowiły rzeczywisty reprezentacji naturalnych barw żywności tworzenia wizualnych koszt贸w odsetkowych. Lampy Promolux są certyfikowane jako jedyne lamp bezpiecznych dla produkt贸w, kt贸re nie zwiększają kolor贸w sztucznie produkt. Dlatego sklepy spożywcze i niezależnych sprzedawc贸w detalicznych na całym świecie popyt PROMOLUX, aby wyświetlić ich mięso i dlatego PROMOLUX stał się dominującym punktem w dzisiejszym rynku "Dziś w oświetlenie specjalistycznych wyświetlaczy detalicznych.

Detalist贸w żywności i sklep贸w spożywczych korzystać z instalacji niskich lamp promieniowania w ich departamentach.

Lampy do bezpiecznej żywności PROMOLUX wspiera integralność i świeżość produktu i pomaga utrzymać wartość odżywczą łatwo psujących się towar贸w. Detaliści korzystają z instalacji lamp zr贸wnoważonego widma promieniowania niskich i, w wyświetlaczu nieschłodzonych i chłodniczych, gdzie kolor, prezentacji i bezpieczeństwa żywności są ważnymi czynnikami.

PROMOLUX lampy są bezpieczne w wyświetlaczach i doskonaleniem i samoobsługa, musi być zainstalowany w działach przetw贸rstwa mięsnego i owoc贸w morza, w departamentach mięs i owoc贸w i warzyw a także ochrony pakowane wędliny, sery i nabiał w lod贸wce ekspozycję produkt贸w mlecznych i napoj贸w.


PROMOLUX lampy są bezpieczne dla żywności i znaczącej redukcji skurczu oraz unieszkodliwianiePromolux alimentaire 茅clairage s茅curitaire.

PROMOLUX lampy zostały zaprojektowane wyłącznie z technologii w celu zabezpieczenia spektrum, kt贸ra zmniejsza i eliminuje negatywne skutki światła na szybko psujących się produkt贸w spożywczych. PROMOLUX pozwala właścicielom sklep贸w oferuje towary z wszystkich najświeższych hydratacji, smak i wygląd, że klienci oczekują.

PROMOLUX lampy ygenerować oszczędności pieniędzy i wzrost marż wsparcia.


Z rosnącą presją na ceny produkt贸w, koszt贸w operacyjnych i zmieniających się preferencji klient贸w, kierownik贸w sklep贸w znaleźli skuteczne narzędzie merchandisingu, kt贸ry jest rozwiązanie kilku problem贸w w ich departamentach.

U zarania słabej gospodarce, należy zwiększyć czas trwania produkt贸w na p贸łkach i pom贸c chronić przemijającą towaru w wyświetlaczach, staje się coraz silniejszy. PROMOLUX pozwoli zaoszczędzić setki dolar贸w w zgniłych towar贸w. Ponadto PROMOLUX zmniejsza uciążliwości dla zdrowia klient贸w, zniechęcając wzrost patogen贸w i bakterii.

Wykonawcy i specjaliści oświetlenia polecam PROMOLUX lampy.

Konsultanci oświetlenia uznają znaczenie posiadające zdolność do zapewnienia bezpiecznego oświetlenia w przypadku artykuł贸w spożywczych specjalistycznych, kt贸re rozświetla wspaniałe kolory produkt贸w na wystawie w i oferowane klientom, jednocześnie przedłużając świeżość i integralność danego produktu.

Mając na celu dostarczenie energooszczędnego oświetlenia dla sklep贸w spożywczych, sprzedawc贸w niezależnych i sieci dużych, projektanci sklep贸w potrzebujesz niestandardowych opcji w celu spełnienia standard贸w oświetlenia na oświetlenie w sklepie wyświetlacze i oświetlenie poprzez reflektora sufitu.

PROMOLUX lampy są dostępne w r贸żnych rozmiarach i mocy do świetl贸wek T5, T8 i T12 i są kompatybilne ze wszystkimi statecznikami. PROMOLUX oferuje r贸wnież MR16 i PLL40 dla klient贸w świadomych oszczędzania energii i chce zastąpić drogie HID wysokiej ciepłowni metalohalogenkowe), kt贸ry r贸wnież nie rozpowszechniać światło i musi być zachowana. PROMOLUX żar贸wki zainstalować w kilka minut!

Sklep firmy sprzęt i chłodnicze, że świetl贸wki PROMOLUX wartość dodaną dla swoich wyświetlaczy.

Wykonawcy Chłodnictwo i oryginalnych producent贸w sprzętu aktywnie pracują z klientami w celu maksymalizacji zysk贸w z ich ekran贸w. Specjalne oświetlenie PROMOLUX to narzędzia merchandisingu zalecane dla posiadaczy ekran贸w, jako rozwiązanie środk贸w zapobiegawczych i naprawczych do problem贸w, kt贸re napotykają w swojej działalności.

PROMOLUX można łatwo zainstalować we wszystkich typach chłodni gabloty, kilka p贸łek i wyświetlić na stronie. Odwołaj się do producenta oryginalnych części i upewnić się, że wyświetlacze są dostarczane z PROMOLUX!

PROMOLUX Lighting tworzy pozytywny wpływ na wystr贸j wnętrz i projektowania sklepu.

Kierować swoich klient贸w do konkretnych obszar贸w zainteresowania i stworzyć doskonałe miejsca, kt贸re korzystają PROMOLUX. Profesjonalnie oświetlona dział doświadczyć silnych sprzedaży i światło, kt贸re obsługuje innych działań merchandisingowych.

Szukasz uboju oświetlenie, lampy w delikatesach, supermarket oświetlenia, oświetlenie wyświetlacza i inne służby specjalne oświetlenie dla owoc贸w i warzyw, owoc贸w morza i piekarnił

PROMOLUX lampy są idealne do mięsa, owoc贸w morza, delikatesy, piekarnia, kwiaty, owoce, warzywa, lody i przetwor贸w mlecznych. PROMOLUX dobrze integruje się ze wszystkimi projektami sklep贸w i poinformuje i chronić dobro, kt贸re jest wrażliwe na ciepło.

Detaliści światowy popyt na lampy żywności PROMOLUX w swoich wyświetlaczy

Detaliści mogą wyr贸żnić się poprzez zainstalowanie lampy PROMOLUX w ich departamentach mięso, owoce morza, mięso, przetworzone pokarmy, owoce i warzywa, pieczywo i kwiatowy. Zaprojektowany specjalnie dla detalicznych aplikacjach, gdzie przedstawienie, jakość i świeżość są ważne, lampy PROMOLUX zapewnia bezprecedensową świeżość i najlepszych wyświetlaczy w mieście. PROMOLUX jest dostępne na całym świecie i setki zadowolonych klient贸w, że przyciągną klient贸w z ich wyboru produkt贸w najwyższej jakości.

Wyświetlacz oświetlenie, kt贸re motywuje klient贸w do zakupu!

Jak tylko niskich lamp promieniowania i widma zr贸wnoważonego PROMOLUX są zainstalowane, to roczne oszczędności tysięcy dolar贸w poprzez poprawę integralności produktu (spadek kurczliwości). Wydziały kolorach wiosny, zwiększenie sprzedaży i potencjalne przychody w witrynie

Określ zr贸wnoważone oświetlenie spektrum PROMOLUX dla wszystkich łatwo psujących się produkt贸w spożywczych oraz wyświetlanie zachować towary świeższe przez dłuższy okres i zapewnić atrakcyjność wizualną jak najbardziej atrakcyjne. PROMOLUX lampy zaoszczędzić pieniądze, czas i energię, a przy zysku mniej niż 90 dni, lampy PROMOLUX są inwestycje gospodarcze.

Więcej informacji na temat lamp PROMOLUX, prosimy o kontakt na 1-250-743-1222 lub e-mailem na info@promolux.com~~pobj. Zalecamy r贸wnież skontaktować się z lokalnym uniwersytecie lub swoje niezależne laboratorium i znajdują się w następujących studia przypadk贸w na podstawie negatywnych skutk贸w oświetlenia na żywność.

Przepraszam, jeśli są błędy i mamy nadzieję, że jesteś w stanie nauczyć się czegoś na temat zalet i korzyści z niskiego promieniowania światła PROMOLUX.

światła Promolux mięsne

Jeśli szukasz najlepszej możliwej drodze do towar贸w i podkreślić swoje nowe wyświetlacze żywności i chcą prawdziwe żywe kolory i doskonałą ochronę jedzeniem, następnie PROMOLUX światła jest TYLKO detaliczny rozwiązanie oświetleniowe, czego potrzebujesz!

Dowiedz się więcej >>>

Lighting Site Połącz się z nami Promolux Lighting
Promolux Poproś o ofertę
Promolux Znaleźć dostawcę
Promolux Kontakt z nami
Promolux Zobacz katalog produkt體
best lighting Dodaj nas do Ulubionych Lighting

2015 Katalog Oswietlenia LED

Market Group Ventures Inc, Copyright © 1992-2018 | Mapa Strony | Linki |
PO BOX 40 Shawnigan Lake Rd
Shawnigan Lake, BC V0R 2W0 Canada | 1-800-519-1222 or (250) 743-1222
Go to Top