PromoLux.com  
Promolux Dil konusuyor:
Promolux
Best Lighting For Fresh Foods Fresh meat
Taze Gida Vitrinler için Özel Aydinlatma

Günümüzün rekabetçi manzara , bakkal perakendeciler parlak , renkli görüntüler ve üstün tazeligi ile için " wow" alisveris gerekir . Promolux lambalar gidalarin en hassas korurken canli tam renkli aydinlatma saglar . Taze en çekici görüntüler her zaman Promolux lambalari ile aydinlatilir otelleri.

Promolux Promolux
Light and Meat

TAZE ET ve ET ÜRÜNLERI AYDINLATMASI

PROMOLUX Lambalari Dengeli Isi ve Isik ayari, düsük radyasyon seviyesi sayesinde gidalari korur.


Tam Transkript

Perakende magazicilik için yüksek renk çözünürlügüne sahip aydinlatma çözümlerinde lider, Kanadali bir sirket olan Promolux’e hos geldiniz. 1982’den beri, 30’u askin ülkenin önde gelen küresel perakendecilerine yardimci olduk ve binlerce basari öyküsüne sahibiz. Bir baska deyisle, ürünlerimiz ise yariyor ve bu deneyimi sizinle paylasmaktan ötürü mutluyuz. Perakende teshirler için aydinlatma tasarimi yapiyor ya da LED’lerle güçlendirme yapmayi planliyorsaniz, aydinlatma dagitimi yapiyor ya da sogutmali veya kuru teshir kabinleri imal ediyorsaniz, deneyimimiz size yardimci olabilir. Sizi web sitemizi kesfetmeye davet ediyoruz ya da daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. Her sekilde yardimci olmaktan ötürü memnuniyet duyariz.

Göze Hitap Kazanca Hitaptir.

promolux magaza durumdaPromolux Lambalarinin dengeli spektrumu simdiye kadar test edilen en yüksek Renk Tercihleri Indeksi ( CPI ) oranina sahiptir. CPI, renkleri insan gözüne hitap etmelerine göre derecelendirilir.

Promolux Lambalarinin altinda tüm renkler daha canli ve çekicidir. Siradan aydinlatmaya maruz kalinmasiyla ortaya çikan renk bozulmasi et endüstrisinde her yil ortalama 1 milyar dolara mal olur. Zaragoza Üniversitesinde yürütülen bir çalismada, Promolux Lambalariyla MAP ( Modifiye Atforfer Paketleme) yöntemiyle paketlenmis sigir etinin raf ömrü 17 güne uzatildi.

Etin rengi, kokusu ve bakteri sayisi göz önüne alindiginda bu süre etin karanlikta muhafaza edildiginde raf ömrü ile kiyaslanabilir uzunluktadir.

TAZE SEBZE ve MEYVE AYDINLATMASI

Taze Sebze ve Meyveler siradan aydinlatmadan olumsuz etkilenir.

Siradan aydinlatmadan yayilan ultraviyole radyasyona maruz kalmasi, patateslerde toksin solain olusumunu hizlandirir, meyve ve sebzelerde hizli renk degisimine (renk solmasina) neden olur. Promolux emniyet filtre kaplamali lambalari çok az miktarda ultraviyole radyasyonu yayarak taze sebze ve meyvelerin korunmasini saglarlar, raf ömürlerini uzatirlar.

PROMOLUX Lambalarin dengeli spektrumu, ürünlerin dogal renklerini ortaya çikarir, mükemmel sunum yaratir. Tüketiciler tarafindan ürün seçimini hizlandirir, kazanci artirir. Meyveler ve Sebzeler yapay kaynaklardan gelen isiga farkli sekillerde tepki verirler. En çabuk bozulan ürün kategorisi kök sebzeleridir. Turplar, Havuçlar, Pancarlar, Salgamlar ve digerleri magaza içi aydinlatmadan gelen görünen ve görünmeyen radyasyon etkisi altinda yesermege baslayacaktir.

Ürünlerin ilk günkü tazeligi ve dogal renkleriyle sunar, raf ömrünü uzatir, fire oranini azaltir.

UNLU MAMULLER AYDINLATMASI

PROMOLUX PLATINUM SERISI ( Renkli Taze Gidalar için) : Promolux Platinum Lambalarinin dengeli spektrumu parlak ve dekoratif sekerleme renklerini ortaya çikarir ve siradan aydinlatmanin neden oldugu dehidrasyonu (korumayi) en aza indirger.

PROMOLUX GOLD SERISI (Ilimli tondaki firinda pisirilmis gidalar için) : Promolux Gold Lambalari, taze ekmeklerin, simitlerin, pastalarin ve kuruyemislerin firindan yeni çikmis gibi mükemmel görünümünü vurgulamak üzere özel olarak tasarlanmistir. Müsteriler market ve pastanelerde, üzerinde taze meyveler kapli çikolatali pastalarin renklerini daha iyi algilar.Kuru pastalar, börekler,çörekler, taze ekmekler ilimli renk tonlarina göre tüketiciler tarafindan en dogal sekliyle algilanir ve tercih edilirler.Kavisli et durumda

Unlu Mamul Imalatçilarinda kullanilan Promolux Gold Lambalari dengeli tonlar olusturur.

Promolux Lambalari ayrica gidalari siradan yapay isik kaynaklarinin yaydigi, görünen ve görünmeyen inanilmaz derecedeki yüksek radyasyon seviyelerinin yol açtigi erken renk bozulmasina ve gida kaynakli hizli bakteri olusumuna karsi korur.

SARKÜTERI ve HAZIR YIYECEKLER AYDINLATMASI

Hazirlanmis Gidalar, Isik Kaynaklarindan çabuk etkilenirler.

Isik, hazir yiyeceklerdeki baharatlarda ve kimyasallarda isil oksitlenmeye sebep olur. Tatlarinin ve renklerinin erken bozulmasi sonucu, perakende gida endüstrisinde önemli mal kaybina neden olur.

PROMOLUX Lambalari bu problemleri, taze gidaya zarar verdigi bilinen, görünür spektrum parçalarinin bertaraf edilmesine ek olarak dengeli spektrum ve düsük ultraviyole radyasyon çikisi araciligiyla azaltmak için tasarlanmistir.

BALIK ve DENIZ ÜRÜNLERI AYDINLATMASI

Siradan Aydinlatma Balik ve Deniz Ürünlerine Zarar Verir.

Siradan Lambalar dehidrasyona (su kaybina) ve deniz mahsullerinin üzerinde bakteri üremesine neden olarak, baliklarin ve deniz ürünlerinin sicakligini ve görünümlerini tehlikeli, sagliksiz noktalara getirirler. Süpermarketlerdeki, sogutuculu açik ve kapali deniz ürünleri teshir dolaplari, çogunlukla yüzey isinmasina sebep olacak kadar aydinlatilirlar. Bu yüzey isinmasina bagli ürün kayiplari ve bozulmalar yalnizca gida güvenligini azaltmaz, ayrica perakendecileri büyük maddi zarara ugratirlar.

Promolux Gold Serisi düsük radyasyonlu lambalari Balik ve Deniz Ürünleri için özel olarak üretilmistir.

Perakendeciler, Promolux Lambalari, taze deniz mahsullerinin görünümlerini ve lezzetlerini siradan aydinlatmanin zararli etkilerinden korumak, ürün çesitliligine gitmek ve satislarini arttirmak için tercih ederler.

KURUYEMIS ve BAKLIYAT AYDINLATMASI

Promolux Gold Serisi Lambalari, isi ve isik dengeli özel gaz karisimi sayesinde, Kuruyemis ve Bakliyat ürünlerinin yüksek isi ve isik altinda kaybettigi nem dengesini dogal sekliyle korur.

Kuru gidalar üzerinde olusmasi muhtemel küf ve böceklenmeyi engeller.

Sagladigi mükemmel renk kalitesiyle ürünleri ilk günkü tazeligi ve renkleriyle sunar.

Magaza Ekipmani & Sogutucu Sirketleri Promolux Floresan Lambalarinin Müsterilerinin Reyonlarina Deger kattigina inaniyor

Sogutucu girisimcileri ve orjinal ekipman üreticileri tezgahlarinin maksimum verim saglamasina destek olmak için sürekli müsterileriyle beraber çalisirlar. Promolux’in özel aydinlatmasi magaza sahiplerine islerinde karsilasabilecekleri sorunlar için öleyici tedbir ya da düzeltmek için çözüm olarak önerilen satis araçlarindan birisidir Promolux bütün sirali dolaplara, çok katli raflara kolayca kurulabilir. Orjinal ekipman üreticinizle görüsün ve tezgahinizin Promolux kurulmus bir sekilde ulastigindan emin olun.

ÇIÇEK ve BITKI AYDINLATMASI

Siradan Aydinlatma Çiçekli Bitkilerin Çabuk Kurumasina ve Renklerinin solmasina neden olur.

Çiçekli ve Çiçeksiz bitkilerin satildigi magazalarda ve yetistikleri seralarda genellikle çok parlak isik veren spot aydinlatmalar kullanilmaktadir. Bu aydinlatmalar yüksek isi ve isik kaynakli oldugundan radyasyon oranlari da çok yüksektir. Çiçekli bitkilerin çabuk kurumasina ve renklerin çabuk solmasina neden olurlar.

Saplari kesilmis ve buket haline getirilmis çiçeklerin raf ömürleri düsük radyasyonlu Promolux Lambalari kullanildiginda %50 daha fazla olur. Kullanilan düsük basinçli gaz karisimi ve yüksek kaliteli kirmizi, yesil, sari ve mavi fosfor yapisiyla gözün algiladigi en yüksek renk kalitesine ulasir ve mükemmel bir renk sunumu saglar.

Daha fazla bilgi için www.promoluxturkiye.com adresimizi ziyaret edebilir veya Dekan Tasarim ve Uygulama, telefon numarasindan bir yetkili ile görüsebilirsiniz. +90 312 472 9706 (pbx)


Hazirlanmis gidalar

Your Area için Promolux Dagitici ol

Aydinlatma
UYGULAMALAR

Tiklatin Ticaret görmek bizim katilacak gösterir

Senin
SANAYI SEKTÖRÜ

Floral Display Case Aydinlatma
Pasta Display Case Aydinlatma

PROMOLUX isiklar hafif tam spektrum sergileme çekici isiklari açik tasarlanmis en vitrin mal içinde. kaplamalar ve By kullanarak fosfor özel bir karisim, PROMOLUX da görüntüler gida bozulabilen aydinlatma üzerine etkileri zarar eylemleri azaltir. Kuzey Amerika perakendecileri birçok gida tüketimi enerji ile en az havai kullanmadigimiz düzenli aydinlatma isigi en saglamak için tasarlanmis aydinlatma kendi vitrinler. ürünler verme amaciyla ek unappealing bakin; bu isiklar, UV radyasyon yayarlar yüksek özellikle UV-A ve UV-B araliginda. Bu emisyonlar, bozulma yol açan gida sicaklik olabilir hareket yüzey artirmak hizlandirilmis ve koku yayarlar ve artis hizi, o discolor olacaktir.

PROMOLUX isiklar ve dogru vay görsel eklemek istediginiz perakendeciler kullanilan gösterilerinde de neden gelmis azaltmak isiklar büzülme. Satis yardimci perakendeciler maksimize onlarin iken kâr kontrol daralma sarsar PROMOLUX, rekabetçi bir pazarda giderek artan bir. durumlarda en büzülme indirimleri tek basina günde 90 yatirim için ödeyecek içerisindeyken PROMOLUX. <more...>


Lighting Site Bize ile baglan Promolux Lighting
Promolux Bir Teklif isteyin
Promolux Bir Tedarikçi bul
Promolux Bize Ulasin
Promolux LED aydi nlatm a gid a Katalogu
best lighting Bize Sizin Sik Kullanilanlara Ekle Lighting


LED aydi nlatm a gid a Katalogu

Market Group Ventures Inc, Copyright © 1992-2019 | Gizlilik Politikasi | Site haritasi | Baglantilar | Basin Bltenleri
PO BOX 40 Shawnigan Lake Rd | Shawnigan Lake, BC V0R 2W0 Canada | 1-800-519-1222 or (250) 743-1222
Go to Top